98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

question_answer سفر به شيراز

جذاب ترين تور شيراز براي تمام فصول و تور شيراز نوروز فوق العاده

بالاخره يک مقاله خوب در سايت خرداد نيوز نشر داده شد درباره جذاب ترين تور شيراز براي تمامي روزها و همينطور نوروز، براي همين آنرا اينجا براي شما بازنشر ميدهيم. مسافران با اقامت در هر شهري از ايران مي‌توانند تجربه‌هاي متفاوت و البته مفيدي را کسب نمايند چه در ايام عادي چه در نوروز و عيد شيراز که هر يک با ديگري آن ‌چنان تمايز داشته که در کمتر کشوري بتوان آن را با اين تنوع فراوان درک نمود. از اين‌ رو است ايران با  تورهاي ايرانگردي نوروزي و يا در طول ماههاي مختلف سال، همچون سفر شيراز به ‌عنوان يک کشور بزرگ که در هر سوي آن گردشگران را به خود مي‌خواند مورد توجه ويژه است.

vl38_f4.jpg

شيراز با جاذبه‌هايي که بيشتر آن‌ها در جهان شناخته ‌شده هستند مي‌تواند به آنچه تمامي مسافران از يک سفر مدنظرشان است را رسانده، تور شيراز فارا گشت که در سايت زير است:

https://faragasht.com/تور-شيراز/

مانند يک نقش برجسته بر سطح نقش? کشور عزيزمان هميشه نقطه توجه و ملجأ سفري با آرامش باشد.

آژانس تور ايرانگردي و شيراز گردي هميشه درصحنه تمامي تورهاي حضوري پررنگ داشته و تمامي اقصي نقاط کشور عزيزمان را قابل ‌دسترس نموده و با خدمات ارزند? خود سفرهاي طاقت ‌فرساي گذشته را به لذتي وصف‌ناپذير تبديل کرده است. جاذبه‌هاي توريستي سرزمين عزيزمان را به‌گونه‌اي تأثيرگذارتر معرفي نموده و با ليدرهاي باتجربه خود رمزگشايي از پيچ‌وخم‌هاي راه‌هاي سفر را با سهولت بيشتري امکان‌پذير کرده است.

 تور شيراز آژانس مسافرتي فارا گشت سفري به دامنه‌هاي سرسبز زاگرس است تا در نزديکي شهرهاي بندري کشور بتوانيد مکاني که محل آمد و شد بازرگانان بزرگ و نامي گذشته است را به عينه و با چشم خود ببينيد و با جاذبه‌هاي فوق‌العاده آن چون نقش رستم و تخت جمشيد لحظاتي دوست‌داشتني را در کنار آثار تاريخي آن‌ها به فهرست خاطرات خود بي افزاييد.

سفر به شيراز

 به‌هرحال در انتخاب تور شيراز جاذبه فراوان و متأسفانه زمان محدود است و نياز به يک برنامه‌ريزي دقيق احساس مي‌شود که اگر توجهي به آن نشود مسلماً حرز رفتن زمان، بازديد شمارا از اماکن ديدني محدود خواهد کرد.

 از آلبوم عکس‌هاي يادگاريانتان تعداد زيادي را مي‌کاهد، موزه پارس، بازار وکيل، مجموعه نقش رجب، تنگ چوگان کازرون، باغ جهان‌نما، دروازه قرآن، مسجد نصير الملک، موزه تاريخ طبيعي و. اگرچه بسيار زيبا و ديدني هستند ولي اگر شما به دوستداري ديدن پاسارگاد و مقبره کوروش و اين مجموعه عظيم به شيراز آمده باشيد وقتي مطلع شويد که آن در 130 کيلومتري شيراز است مسلماً زمان محدود به شما اجازه خروج از شهر و بازديد از اين مکان باشکوه را نمي‌دهد در اينجا حضور يک ليدر باتجربه و آگاه به‌تمامي مکان‌ها، سفري لذت‌بخش‌تر را براي شما محيا مي‌کند.

بافت جغرافيايي و فرهنگي شهر شيراز در کنار جاذبه‌هاي بي‌نظيرش و هم‌جواري با شهرهاي بزرگ و زيباي ديگر مانند تور اصفهان؛ تور يزد؛ تورکرمان و ساير تورهاي داخلي که آژانس فارا گشت اجرا ميشوند و محصور بودن با ديوارهاي بلند و استوار کوه‌ها جلگه‌اي با آب و هوايي بسيار خوب و مناسب را فراهم نموده که در کنار خاک حاصلخيزش آن را به سرزمين غرق در نعمت و زيبايي تبديل نموده است که فقط حضور در آن مي‌تواند شمارا با عمق اين زيبايي‌ها همراه کرده.

 در پايتخت معنوي ايران به‌روزهايي زيبا نويدبخش شود، اگر در اين ميان شيراز انتخاب شما است که لذت را با اطمينان درهم‌آميخته و چاشني سفرتان نموده‌ايد و تعطيلات خود در هر فصل و ماهي از سال بدون محدوديت تاريخ و زمان به اين آژانس کوشا و متعهد موکول نماييد.

 

تور نوروزي شيراز

اگر اين بار براي ايام نوروز استان فارس خصوصاً شيراز را براي گذر از پيچ ‌و خم‌هاي تاريخ انتخاب نموده‌ايد و قصد داريد با تور شيراز نوروز همراه شويد انتخاب درخور توجه اي را داشته‌ايد.

 زيرا رد پاي سلسله‌هاي مختلف در اين استان و به‌ خصوص شيراز آن را مملو از آثار باستاني و تاريخي نموده که بسياري از آن‌ها در ميراث جهاني بازگوکننده سير تاريخي است که اين شهر تجربه کرده است و نزديکي آن به بندرهاي جنوبي کشور آن را به مرکزي براي شکوفايي تمدن فارسي تبديل نموده؛ به همين دليل مي‌توان جاذبه‌هاي مختلف از هر رنگ و طرح را در نوروز در آن به ‌راحتي يافت و همچنين از بودن در طبيعت زيباي آن نهايت لذت را برد.

اکثر ايرانيان با غزليات ناب حافظ بارها روح و جان خود را جلا داده و ناملايمات زندگي را با آن گذر کرده‌اند؛ خاک شيراز زادگاه اين شاعر بزرگ و بلندآوازه نه ‌تنها اکنون جسم آن را در آغوش گرفته بلکه زادگاه و آرامگاه بسياري از مشاهير در اعصار مختلف بوده است که در تور شيراز نوروز فارا گشت در کشورمان کمتر مانند آن‌ها يافت مي‌شود اگر زمان کافي صرف نماييد و با تک‌تک آن‌ها آشنا شده و از تمامي اين بناها ديدن نماييد.

 شما را در ايام عيد يا همان نوروز خودمان با مجموعه پاسارگاد، تخت جمشيد، نقش رستم، ارگ کريم‌خان، آرامگاه سعدي، موزه پارس و.همراه کرده که فقط قسمت کوچکي ازآنچه است که شما مي‌توانيد با حضور در شيراز از آن‌ها ديدن نماييد و از بودن در اين شهر نوابغ با جان دل حظي وافر را ببريد.

اگر بخواهيد فهرستي کامل از بناهاي ديدني و جاذبه‌هاي توريستي شيراز را تهيه نماييد که بخواهيد تعطيلات نوروزي خودتان را کاملتر کنيد، به مجموعه‌اي دست خواهيد يافت که وقتي فراخ را مي‌طلبد تا با آن‌ها همراه شده و سراسر اين استان را سياحت نماييد، يک آژانس حرفه اي و متخصص ايران گردي همچون فارا گشت مي‌تواند مهم‌ترين جاذبه‌هاي گردشگري شيراز را در اختيارتان گذاشته و شما را در شهري که سرآمد شهرهاي ايران ازنظر آثار شاخص تاريخي است در استان جنوبي کشورمان و در مرکزيت زاگرس با جاذبه‌هاي مذهبي، طبيعي، فرهنگي و تاريخي فراوان آن شما را همراهي نمايد.

شيراز گردي در نوروز

کلان‌شهر شيراز مانند هر کلان‌شهر ديگري مي‌تواند پاسخگوي خيل وسيع گردشگراني باشد که هرساله با علاقه وافر ديدن جاذبه‌هاي آن با خانواده همراه يک سفر ماجراجويانه شده در تور شيراز نوروز و در شهري محصور در بين کوه‌هاي بلند و زيباي زاگرس از هواي معتدل آن و خاک حاصلخيزش که امکان رويش فراوان گياهان را محيا نموده سفري به شهري فرهنگي را تجربه نمايند. از بودن در کنار فرهيختگاني مانند ملاصدرا، قاآني، سعدي و. سفري ماندگار و لذت‌بخش را که تا ابد در خاطرشان باقي بماند را با خود به يادگار ببرند.

خونگرمي و سخت‌کوشي اين مردمان پاک‌سيرت و نيکو صورت باعث شده در طي قرن‌ها خدمات ارزنده‌اي را به هم نوعان خود بدون کوچک‌ترين چشم‌داشتي عرضه نموده و بادلي پاک و دريايي در ايام نوروز آن چنان که در سايتcrystalinks  آمده است، به سرسبزي و طراوت بخشي خطه خود همت گمارند.

 به ‌گونه‌اي که  شهر شيراز به کسب يکي از افتخارات بزرگ نائل گرديده و توليدات وسيع گندم در سطح کشور را به خود اختصاص داده است، به‌هرحال تور شيراز نوروز شما را در ماههاي مختلف به بهشت شيراز دعوت مي‌کند و فارا گشت مجري اصلي  تور شيراز سفر کاملي را برايتان رزرو ميکند، تا با اين قرين شدن بتوانيد از بودن در اماکن ديدني اين شهر زيبا چون باغ و موزه سنگ‌هاي تاريخي هفت‌تنان، شهر تاريخي بيشاپور، تنگ چوگان کازرون، باغ ارم و بسياري اماکن کم‌نظير آن ديدن نموده و بهار خود را با حضور در شيراز بهاري‌تر نماييد.

هيچوقت نميشود شيراز را با ساير شهرها مقايسه کرد، شهري که همه جوره هر طيف سليقه را پوشش ميدهد، کسانيکه اهل زيارت هستند، مقبره شاه چراغ را ميبينند. کسانيکه ميخواهند به اوج تاريخ تمدن ايران بروند، مقبره کوروش کبير و تخت جمشيد را مشاهده ميکنند و کسانيکه اهل شعر و شاعري هستند مقبره حافظ و سعدي منتظرشان است. در کنار همه اينها طبيعت زيبا و باغهاي متنوع شهر شيراز براي همه دلچسب و فرح بخش است.

رزرو هتلهاي شيراز فارا گشت از ديگر خدمات اين آژانس است تا تورهاي ايرانگردي فارا گشت کاملتر و بهتر اجرا گردند، معمولا در تورهاي هتلهاي شيراز با صبحانه سرو ميشوند تا نهايت استفاده را از زمان گشتهاي شيراز ببريد. براي سرو نهار و شام ميتوانيد از رستوارن هتل استفاده کنيد و يا از رستورانهاي معروف شيراز استفاده کنيد.

پس ديگر هرگونه نگراني را از خود دور کرده و فقط تمرکز خود را بر روي انتخاب هم‌سفر و تجهيزات مورد وم شخصي خود متمرکز نماييد و ديگر نيازهاي خود براي سفر شيراز چون تهيه بليت رفت ‌و برگشت شيراز با قطار يا هواپيما و يا حتي اتوبوس؛ رزرو هتل در شيراز؛ ترانسفر فرودگاهي يا راه آهن؛ بيمه سفر؛ گشت هاي شهري شيراز را به آژانس مسافرتي فارا گشت مجري مستقيم و اصلي تور شيراز بسپاريد.

 

منابع مقاله:

https://faragasht.com

http:// khordadnews.ir/

https:// crystalinks.com/

  

 


تفریحات سالم

کلمات کلیدی: شيراز ,تور ,نوروز ,گشت ,يک ,فارا ,تور شيراز ,فارا گشت ,را به ,را با ,را در ,تور شيراز نوروز ,جذاب ترين تور ,ترين تور شيراز ,تور شيراز براي

clear_all آخرین مطالب این وبلاگ

clear_all آخرین ارسال ها

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)